Jesteśmy światowym ekspertem w dziedzinie chemii koloidów i polimerów. Bazując na wieloletnich badaniach własnych oraz współpracy z ośrodkami badawczymi, od 25 lat wdrażamy innowacyjne technologie dla inżynierii środowiska i dla budownictwa. Tysiące zrealizowanych inwestycji potwierdzają zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas nasi partnerzy.

 

Specjalizujemy się w produkcji aktywnych materiałów hydroizolacyjnych oraz akcesoriów niezbędnych do wykonania skutecznej izolacji. Istotną częścią naszej działalności jest produkcja materiałów eksploatacyjnych dla wiertnictwa. Zajmujemy się przetwarzaniem bentonitów, o których wiemy wszystko.

 

Produkty CETCO to nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale również gwarantowana jakość. Każdy surowiec stosowany do produkcji oraz każdy gotowy wyrób są poddawane rygorystycznej kontroli jakości.

 

Polska siedziba firmy mieści się w Szczytnie, gdzie od 1998 r. znajduje się największy w Europie zakład produkcyjny CETCO oraz nowoczesne laboratorium badawczo-rozwojowe. Oddziały krajowe mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu i w Zielonej Górze. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespoły doświadczonych inżynierów i techników, którzy pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy, na każdym etapie Państwa inwestycji.

 

Na stronach cetco.pl używamy skróconej nazwy CETCO lub CETCO Poland.
Pełna nazwa firmy to:
CETCO - Poland, CETCO Sp. z o.o. S.K.A.

 

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000357063
NIP: 745-15-94-330
REGON: 510706053
Kapitał zakładowy: 50.000 PLN wpłacony w całości

CETCO jest firmą o międzynarodowym zasięgu, należącą do korporacji AMCOL International, założonej w 1927 r., notowanej na giełdzie w Nowym Jorku. AMCOL jest obecny na 6 kontynentach, w 68 lokalizacjach, gdzie znajdują się biura, zakłady produkcyjne oraz laboratoria.